Таг: ристоска

СДСМ бара Курир да ја повлече лажната вест и да се...

Медиумите на Никола Груевски со ништо не можат да го покријат неговиот неуспех да формира Влада и неговиот огромен страв од определбата на граѓаните...

Обвинителката Ристоска не живее на ул. ,,Алберт Ајнштајн” и немала средба...

Обвинителката Ленче Ристоска, која  е дел од тимот на Специјално јавно обвинителство, демантира дека вчера(01-02.02.2017) имала средба со лидерот на СДСМ Зоран Заев. За порталот...

Судскиот процес ,,Тврдина2″ се одвива зад затворени врати

Подготвителното рочиште за судскиот процес ,,Тврдина2,, се води без присутво на медиуми, откако судијата Лидија Петровска не дозволи снимање, потоа на барање на одбраната...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com