Таг: роднини

Кирацовски: Сите мои роднини се повлекуваат од работните места иако не...

Генералниот секретар и шеф на изборен штаб на СДСМ, Александар Кирацовски, објави дека сите негови роднини кои биле на некаков начин предмет...

Синдикат на М-НАВ: Се вработуваат роднини на министри, очекуваме крах на...

Во М-НАВ, државно претпријатие во кое се исплатуваат плати седум-осум пати повисоки од просечната, од минатата недела е вработен роднина на еден министер од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com