Таг: розева

Розева прошетка за борба против ракот

Во организација на Здружение за борба против ракот ,,Борка" и оваа година се одржа Розева прошетка за подигнување на свеста кај жените за навремена...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com