Таг: роковник

Последни пратенички прашања

Последниот четврток во септември е резервиран за последните пратенички прашања што овој парламентарен состав ќе ги упати до министрите од техничката влада на чие...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com