Таг: руди џулијани

Наместо во хотелот ,,4 сезони“ тимот на Трамп организирал прес конференција...

theguardian.com пишува за еден бизарен, ироничен и комичен настан што се случил изминатата сабота. Тимот на Доналд Трамп предводен...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com