Таг: русинка

Загина една од најбогатите Русинки Наталија Филева

Во авионска несреќа што се случи во Германија , загина една од најбогатите Русинки Наталија Филева. Таа патувала со приватен авион со...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com