Таг: рухолах зам

Иран го егзекутираше новинарот Рухолах Зам поради организирање протести во 2017...

Иран егзекутира новинар кој инспирираше протести во 2017 година, известуваат светските медиуми. Според Дојче Веле,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com