Таг: саботажа

Вработени од времето на ВМРО ДПМНЕ и прават саботажа на новата...

Прес службата на Влада на РМ, објави информација според која дел од вработените во времето на ВМРО ДПМНЕ, прават саботажа и шират лажни информации...

Лав: Не го саботираме Хамилтон

Техничкиот директор на Мерцедес, Педи Лав, ги отфрли наводите дека моторот во болидот на Луис Хамилтон во трката за Големата награда за Малезија, минатиот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com