Таг: саем на книгата

Редици за Ведрана Рудан на штандот на белградскиот Саем на книгата(видео)

Белградскиот саем на книгата е единствен од таков вид во овој дел од Европа, а можеби и пошироко. Еднонеделниот Саем на книгата привлекува стотици...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com