Таг: самоубиство во живо

12 годишно девојче од Џорџија во живо го пренесуваше своето самоубиство!

  Страшен настан се случил деновиве во американската држава Џорџија. 12 годишната Кетлин Никол Дејвис во живо на интернет сервисот Live.mk го пренесувала своето самоубиство....

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com