Таг: само викал

Полицајката Јаначковска сама се удрила од пајакот, а Асани само ѝ...

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска се сретна со полициската службеничка Јасмина Јаначковска,  лично да се информира за вчерашниот настан, соопшти МВР. Полициската...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com