Таг: самуел пати

Францускиот Претседател објави фотографија од убиениот професор…

Францускиот претседател, Емануел Макрон, на своите профили на социјалните мрежи објави фотографија со година на раѓање и смрт на убиениот професор Самуел...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com