Таг: сам си замина

Владимир Талески сам си замина по примопредавањето на градоначалничката функција

Владимир Талески немаше кој да го испрати од општинската зграда во Битола. Неговите колеги и постелаа црвен тепих на новата градоначалничка, Наташа Петровска, но...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com