Таг: Санта Круз

34 патници загинаа во пожар на туристички брод кај Санта...

Голема трагедија на еден нуркачки туристички брод. Во пожар загинаа сите 34 патници, туристи, кои од Санта Барбара во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com