Таг: сан хозе

Во црква во Калифорнија неколку убиени и ранети со нож(видео)

Сѐ уште неидентификуван маж во црква во калифорнискиот град Сан Хозе со нож нападна и уби најмалку две, а рани неколку лица,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com