Таг: саша андоновски

Адвокатот Саша Андоновски смета дека ,,нешто смрди“ во објавената снимка од...

Снимката објавена од италијанскиот весник Ла Верита, на која наводно бизнисменот Орце Камчев му дава еден милион евра на Бојан Јовановски за...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com