Таг: сашко николов

Д-р Сашко Николов е новиот градоначалник на Штип

Само неколку минути по затворањето на гласачките места на локалните избори во Штип, почнаа да пристигнуваат честитки за новиот градоначалник, кандидат на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com