Таг: сашо василески

Митаноски: Отидов во Вевчани да му честитам на градоначалникот затоа што...

Вечерва(10.11.2017) бев во Вевчани на отворањето на изложбата - уметнички фотографии, со наслов „Часовникот“, на мојот пријател Анастас Ќушкоски, вевчанец, голем ерудит, познат драмски...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com