Таг: свадби

Угостителите бараат протоколи за работа на камповите, плажите, за свадби и...

  Министерот за економија Крешник Бектеши оствари работен состанок со претставници на туристичко- угостителскиот сектор. Претставниците од туристичко-угостителскиот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com