Таг: света софија

По дивеењето во дворот, црквата ,,Св.Софија“ доби обезбедување

По силните реакции во јавноста за недоличното однесување на младите во вечерните часови во предворјето на катедралната црква Св. Софија, како што...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com