Таг: светиниколец

Приведен е мачителот на животни кој се фалеше со монструозна снимка...

 СВР Штип - ОВР Свети Николе ќе поднесе кривична пријава против М.Е. од с.Ерџелија, Свети Николе, поради сомнение за сторено кривично дело...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com