Таг: свети јоаким осоговски

Завршена обновата на патот до манастирот ,,Св. Јоаким Осоговски“

Заврши рехабилитацијата на патниот правец до манастирот ,,Свети Јоаким Осоговски“, кој во изминатиот период беше затворен за сообраќај. Поставен е комплетно нов...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com