Таг: свири со прсти

ВИДЕО: Девојче со ангелски глас и свирејќи клавир со прсти од...

Неверојатниот настап  на младата Романка со име Лорелаи ги занеме и расплака публиката и жирито на музичкиот Талент на Романија. Лорелаи има голем физички...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com