Таг: СДСМ;обвини

Кој директорува со средното училиште во Кавадарци

Скандал го тресе СОЗШУ Ѓорче Петров во Кавадарци,обвинија кавадаречките социјалдемократи. На прес конференција ОО на СДСМ Кавадарци обвини дека постојат сериозни индиции...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com