Таг: сдсм.локален штаб

СДСМ бара МВР да го расчисти инцидентот во Драчево

Очекуваме полицијата да го расветли инцидентот во село Драчево, во кој со камења е искршен штабот на оваа партија. Искршени се надворешни стакла. Според информациите...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com