Таг: сдсм мирен трансфер на власта

СДСМ:Следува мирен трансфер на власта, нови избори не се опција

Огромно мнозинство граѓани, околу 700.000, на предвремените парламентарни избори веќе избраа заедништво! Избраа промени, правда и живот! Никола Груевски и раководството на ВМРО-ДПМНЕ мора да...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com