Таг: сеавус

СЕАВУС ја презема ТВ НОВА?

,,Денеска во посета на Телевизија НОВА беше новиот газда на оваа медиумска куќа Игор Лештар. Лештар е газда на успешната фирма Сеавус, своевремено поврзувана...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com