Таг: северџани

За Силјановска Давкова Заев е ,,најшут и најрогат“, а приврзаниците на...

Носителката на изборната листа на ВМРО ДПМНЕ, професорката Гордана Силјановска Давкова, на ФБ профилот има спонзорирана објава во која предизвикана од содржината...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com