Таг: северџански

Заев: ЕУ бара сите акти да се преведат на македонски јазик,...

Коалицијата ,,Можеме“ вечерва беше во Гази Баба. Лидерот на СДСМ, Зоран Заев, упати порака и за македонскиот јазик: ,,Времето...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com