Таг: сезонски

Црногорските хотели нудат 1.200 евра плата за добар готвач

Хотелите на црногорското крајбрежје распишаа конкурси за сезонски работници . Заинтересираните може да аплицираат до 1-ви април, а им се нуди работа од почетокот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com