Таг: сексистички пораки

Сексистички и простачки пораки на беровскиот градоначалник кон новинарката Такева

Драги Наџински, градоначалник на Берово, упати сексистички, недолични и скандалозни  пораки кон Даниела Такева, новинарка на регионалната ТВ Стар со седиште во Штип. Такева...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com