Таг: секс

Секс скандал во возило на ОН во Израел(видео)

Обединетите Нации соопштија дека се ,,шокирани и длабоко вознемирени“ од видеото објавено на интернет, на кое се гледа сексуален чин на задното...

Професорка заврши во затвор поради секс со тројца ученици (видео)

Поранешна професорка по физичко образование од Охајо добила 30 дена затворска казна поради секс со тројца свои ученици. 36-годишната Тифани Ајчер Ајчлер им се извини...

Скандал: Турските таеквондо репрезентативци учествувале во оргија на ЕП во Русија(18+)

Турскиот спорт го тресе голем секс скандал, откако на интернет се појавија компромитирачки фотографии на петемина членови на таеквондо репрезентацијата. Имено, за време на...

Стојановски: За работно место во ВМРО ДПМНЕ се бараа од 2.500...

Гоце Стојановски,  еден од ветераните на оваа партија, синоќа во емисијата Клик-плус на ТВ 21, објави сериозни и скандалозни обвинувања за случувањата во оваа...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com