Таг: семејни собири

ВМРО ДПМНЕ се фали дека нѐ спасиле од носење маски на...

Пратеникот Кирил Пецаков од ВМРО-ДПМНЕ во своето обраќање на вчерашната собраниска седница на која се гласаше за измените и дополнувањата на Законот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com