Таг: сенада ибраимова

Од Левица сметааат дека ,,сороспиите прпаат“ па затоа Апасиев е повикан...

Сенада Ибраимова, носител на листа за ИЕ 4 на Левица, на својот Фб профил вака го коментираше повикот на ЈО нејзиниот лидер...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com