Таг: Сепанг

Голема награда на Малезија: Двојна победа на Ред Бул

Возачот на Ред Бул, Даниел Рикардо, победи денес во трката за Формула 1 за Големата награда на Малезија. Рикардо ја оствари четвртата победа во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com