Таг: септичка јама

Три тела пронајдени во септичка јама во Сурчин

Во текот на изминатата ноќ по пријава на граѓани, полицијата откри три тела во септичка јама во Сурчин, населба во Белград.

Во лесковачко село медиумите биле поканети на свечено отворање на септичка...

Повеќето медиуми не испратиле свои новинари  на настан за кој биле повикани , затоа што мислеле дека некој се шегува со нив, заради содржината...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com