Таг: сергеј трифуновиќ

Хаос во Белград, демонстрантите ги тепаат опозиционерите, Ѓилас, Сергеј Трифуновиќ и...

Демонстрациите во Белград стануваа сѐ понасилни. Група демонстранти за кои не се знае точно кој ги организира, вечерва ги...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com