Таг: сечеа

Пожарникарите сечеа возило во Струмица за да го извадат повредениот

Денес (вторник) 22.12.2020 година, во 00.48 часот на бул. Климент Охридски во близина на новата автобуска станица во Струмица, се случи...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com