Таг: сечено

СДСМ: Зариба машината за лажни вести во ,,белииот дворец“

СДСМ испрати реакција по објавувањето на последниот тајно снимен разговор, во кој наводно Заев прифаќа рекет од 6 милиони евра.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com