Таг: се жали

Синот на поранешниот генерал Адил Газафер се жали на здравствениот третман...

Агрон Газафер, син на поранешниот армиски генерал, Адил Газафер, на својот ФБ профил се жали на здравствените власти и ги обвинува за...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com