Таг: се закани

Бичиклиски им се закани на пратениците од ВМРО ДПМНЕ дека ќе...

Ова на своите сопартијци кои се во пратеничките клупи им го порача Александар Бичиклиски, поранешен портпарол на оваа партија и висок функционер.Откако се случи...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com