Таг: се заканув

Груевски се заканува и крие зад народот

Груевски во интервју за српски „Телеграф“ се заканува со немири. Тој вели- Македонија е на нозе, ако Заев не ја отфрли платформата, никој не може...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com