Таг: се крие

БИРН: Во Србија се кријат вистинските бројки на заразени и...

Новинарската истражувачка мрежа БИРН, објави дека имаат докази дека во Србија од 19 март досега се крие и лажира вистинската бројка на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com