Таг: се правда

Се јави уште еден спасител, не го влечел, туку му помагал...

ТВ21 објави изјава на еден од четворицата кои го влечеа онесвестениот и претепан Зијадин Села низ ходниците во Собрание, кој тврди дека ој всушност...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com