Таг: се приклучуваат приврзаници

Движењето ,,Не биди ѓубре“ добива сѐ повеќе приврзаници

Движењето #НеБидиЃубре има сѐ повеќе приврзаници и поддржувачи, објави на својот ФБ профил Ирена Ристиќ. Таа напиша: - добиваме уште 1.000 во текот на денов (денари, не паничете) -...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com