Таг: се стиша

,,Метју” се стиша, но се уште има опасност

Најмалку 882 лица загинаа во налетот на еден од најсилните урагани што ги зафати Карибите во последните 10 години. Тој сега е со јачина...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com