Таг: се чувствува добро

Само еден ден по тешката операција Иван Огњановски е буден и...

Министерот за здравство, Венко Филипче, со медицинскиот тим кој се грижи за Иван Огњановски кој вчера доби ново трансплантирано срце од неодамна...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com