Таг: се јавувал

Мицкоски се јавувал да интервенира во МВР, пак ќе се јавува...

Лидерот на опозициската ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на денешната прес конференција потврди дека се јавувал на функционер во МВР, но како што...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com