Таг: симболика

,,Зошто да не премиер Албанец“ е повеќе симболика отколку практика, вели...

ДУИ очекува покана од СДСМ за формирање на ново парламентарно мнозинство веднаш по конституирањето на Собранието, изјави Бујар Османи во интервју...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com