Таг: симона атансаова

Заев: Примерот на Симона Атанасова нека биде мотив за младите доктори

,,Примерот на Симона Атанасова треба да ги мотивира студентите по медицина, но пред сѐ младите доктори да останат да работат во нашата земја. Таа дипломирала...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com